
Monika Beluči boravi u Atini, gde je slavna lepotica viđena kako izlazi iz hotela u kojem je odsela. Boravak u glavnom gradu Grčke prilika je da glumica pokaže nova odevna izdanja, a u crvenoj maksi haljini koju nosi na najnovijim fotografijama itekako je ostavila utisak.
Za odlazak u grad Monika Beluči obukla je ženstvenu maksi haljinu crvene boje koja raskošnoj lepotici savršeno pristaje. Haljina izrađena od materijala nalik mešavini pamuka i lana ima bele dugmiće po čitavoj dužini te je stegnuta oko struka, dok je donji deo širok i sašiven od bogate količine tkanine, piše Zadovoljna.hr.

Uz vrlo lepu haljinu Monika je nosila smeđe sandale s platformom od pluta, a upravo takve „neboderke“ slavna 56-godišnjakinja najviše i voli da nosi. U takvim izrazito visokim platformama možda nije jednostavno hodati, ali izgledaju itekako efektno, a uz to i odlično izdužuju figuru.
Pratite nas i na društvenim mrežama: