The premiere of the film "Labor Day" as part of the 51st Fest at the Mts Dvorana.Premijera filma "Praznik rada" u sklopu 51. Festa  u mts Dvorani
Foto: Dusan Milenkovic/ATAImages
Foto: Dusan Milenkovic/ATAImages

Branka Katić nikad nije bila elegantnija na crvenom tepihu

Ivona Dubičanin
01. mar. 2023. 08:53

Osmeh nije skidala s lica čitavo veče.

Sinoć se održala premijera filma Praznik rada, u okviru 51. Festa, koja je okupila dosta poznatih glumaca, među kojima se izdvojila Branka Katić.

Glumica se na crvenom tepihu pojavila u pratnji Antonija Žalice, poznatog bosanskohercegovačkog pisca i pesnika, pored kog je blistala.

Branka čitavo veče nije skidala osmeh s lica, a njen stajling naročito je privukao pažnju. Na prvi pogled glumica se obukla jednostavno, ali s dozom elegancije, spojivši beli korset sa crnim dubljim pantalonama.

Ovaj stajling koji je glumici istakao struk, upotpunila je sa bež bundom, blago loknastom frizurom i diskretnom šminkom.

1677655599-praznik_rada_fest_28022023_0004-1024x683.jpg
Foto: Dusan Milenkovic/ATAImages | Foto: Dusan Milenkovic/ATAImages

Branka Katić nedavno se vratila u Srbiju gde ju je domaća publika s nestrpljenjem dočekala, a i čini se da se glumica posebno raduje što će se pojavljivati na malim i velikim ekranima u svojoj zemlji.

***

BONUS VIDEO: Haljina Blejk Lajvli je otelotvorila duh Njujorka na Met Gali