
Omiljeni modni komad Kej Midlton slaže se uz svaku kombinaciju, izgleda jako šik, a najbolje od svega je da vas neće puno koštati.
Ko kaže da vam treba mnogo novca da biste izgledali elegantno? Princeza od Velsa je u proteklih nekoliko javnih pojavljivanja nosila jednostavan komad koji izgleda jako šik, a ne košta previše.
Kejt Midlton se nakon završene hemoterapije vratila svojim obavezama, jednako nasmejana, energična i elegantna kao što je bila pre zdravstvenih problema. Supruga princa Vilijama od početka godine vrlo je aktivna i ima brojne kraljevske dužnosti, a u svakoj prilici izgleda fenomenalno.
Samo proteklih dana videli smo je u bolnici, osnovnoj školi i ženskom zatvoru, a u svakom od izlazaka u javnost Kejt je nosila i na različite načine kombinovala rolku.

Princeza od Velsa svaki put je birala jednostavne i jednobojne modele rolki užeg kroja, koje je koristila kao osnovni komad, dok je za poseban efekat birala upečatljive sakoe, kapute, donje delove odeće, torbice, obuću sa štiklom.
Rolka je i dalje moderna

Odevne predmete koji podsećaju na rolku viđali smo još na portretima iz 19. veka, a ona je uglavnom bila deo muškog stila. Međutim, vremenom je rolka ušla u žensku modu početkom 20. veka, a posebno 20-ih godina, kada ju je Koko Šanel prigrlila kao simbol elegancije i sofisticiranosti.
Kroz decenije, rolke smo viđali sve češće i u sve zanimljivijim kombinacijama, a danas se često nose uz strukirane blejzere za otmeni look koji spaja nonšalanciju s elegancijom. One su postale nezaobilazne tokom zimske sezone, a nosićemo ih i u prelaznom delu godine, kako u proleće tako i u jesen, piše Story.hr.
***
Pratite nas i na društvenim mrežama: